Przyjaciele misji

Koło Przyjaciół Misji Oblackich przy parafii p.w. św. Jakuba Większego Apostoła w Obrze rozpoczęło swa działalność w latach osiemdziesiątych. Spotkania odbywały się raz w miesiącu w Domu Parafialnym. Początkowo przychodziło kilka osób, z czasem liczba członków wzrosła. W 1993 roku grupa zaczęła istnieć formalnie za sprawą ówczesnego proboszcza Ojca Stanisława Wodza OMI. Liczba członków oscyluje między 60 a 70. W bieżącym roku 2009 koło Przyjaciół Misji liczy 78 osób.

Ciągle mile widziani są nowi członkowie, których zapraszamy na spotkania odbywające się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 14:00 w Domu Parafialnym.

 

Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji
Przyjaciele mis...
Przyjaciele misji Przyjaciele misji

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: