Chór

Jeśli Pan Bóg dał Ci talent w postaci pięknego głosu - nie zakopuj go w ziemi lecz przyłącz się do nas.


Próby naszego chóru odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w naszej salce w domu parafialnym. Mile widziana jest każda osoba, która lubi śpiewać i  chce przyłączyć się do nas. A poniżej krótka notka o nas, poczytaj, posłuchaj i wybierz się na naszą próbę! Serdecznie zapraszamy właśnie Ciebie :)

Chór parafialny imienia Księdza Karola Antoniewicza SJ od 91 lat działa przy parafii pw. św. Jakuba Większego w Obrze. Swoim śpiewem uświetnia wszystkie uroczystości kościelne i wiejskie. Bierze udział w licznych przeglądach chórów na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego. W swojej długoletniej historii gościł w wielu polskich miejscowościach, a także występował poza granicami naszego kraju. W 2007 r. swoim śpiewem uświetniał Mszę św. transmitowaną przez TVP Polonia. Od 9 lat należy do Federacji Chórów Kościelnych "Caecilianum". Rok 2011 był dla chóru czasem 90 rocznicy urodzin. Z tej racji po raz pierwszy zorganizowano Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej im. ks. Karola Antoniewicza SJ, nagrano i wydano jubileuszową płytę z kilkunastoma utworami w wykonaniu chóru, powstała strona internetowa (www.chorobra.xorg.pl), a także chór przyjął imię ks. Karola Antoniewicza SJ. Od 2009 r. dyrygentem chóru jest p. organista Krzysztof Tomiak, funkcję prezesa pełni p. Barbara Kaczmarek, a skarbnikiem jest p. Karolina Buczkowska.

 

 

 

 

Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny
Chór parafialny
Chór parafialny Chór parafialny

 

Więcej informacji i nagrań:
www.chorobra.xorg.pl
www.ktorganista.blogspot.com
http://www.caecilianum.eu/

Kontakt z nami:
email chóru:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
email dyrygenta:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: