XX  NIEDZIELA  ZWYKŁA  -  18.08.2019.

Dzisiaj składka inwestycyjna. Za wszelkie dobro Bóg zapłać.

W tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi Róża 18 pani Małgorzaty Ceglarek.

Nieszpory w sobotę o godz. 17.30.

Archidiecezjalne dziękczynienie za plony odbędą się w Siedlcu w niedzielę 25 sierpnia. Msza św. dziękczynna o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Abp Stanisława Gądeckiego.

2 września, w poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Już dzisiaj zachęcam dzieci i młodzież do spowiedzi, aby z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny. Okazja do spowiedzi jest przed każdą Mszą św. poranną i wieczorną. Proszę rodziców i opiekunów o dopilnowanie swoich dzieci.

5 września, w czwartek, przypada w naszej Parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Jakuba. Początek po Mszy św. porannej, zakończenie procesją Eucharystyczną po Mszy św. o godz. 18.00.

Msza św. dożynkowa w Obrze będzie sprawowana - 7 września w sobotę o godz. 14.00.

Na furcie klasztornej nowy numer „Przewodnika katolickiego” oraz „Gościa niedzielnego”. Zachęcam do czytania.

- w środę o 18.00 - Za + Marię Górczyńską z róży Anny Jakuboszczak

-  w sobotę o 7.15  - Dziękczynno – błagalna o wszelkie potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę MB Pocieszenia i Anioła Stróża dla córki Klary Brzozowskiej – intencja od taty

- w niedzielę o 9.30 - Za + Szczepana Dziembę – intencja od pracowników Mebel-Logistic

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.