OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 5 NIEDZIELA ZWYKŁA  –  05.02.2023.

Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża 8 pani Barbary Kaczmarek.

Dziękuję naszym strażakom za wyniesienie choinek i pomoc w rozbiorze świątecznej dekoracji.

Na klasztory klauzurowe  zebraliśmy 826 zł. Bóg zapłać.
Mieszkańcy ulic Śliwkowej i Jeziornej mogą na furcie zapisywać się na przyjęcie obrazu MB Częstochowskiej.
Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
Spotkania dla dzieci przy parafii w środę od 16.00 do 18.00 w domu parafialnym: będą gry i zabawy oraz dla wzmocnienia  owocowa niespodzianka.
Światowy Dzień Chorego będziemy obchodzili w naszej parafii w najbliższą sobotę. Msza św. w intencji chorych i starszych osób z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych zostanie odprawiona o godz. 10.00 w kościele św. Walentego. Na zakończenie Mszy św. zostanie udzielone błogosławieństwo lourdzkie. Po Mszy św. spotkanie przy wspólnym stole w domu parafialnym.
Nieszpory niedzielne w sobotę o 17.30.
Po feriach w ramach parafialnego wolontariatu rozpoczniemy czteromiesięczny cykl zajęć z języków obcych (język włoski i język angielski) pod hasłem „Parafianie mówią językami”:
Kurs języka włoskiego będzie odbywał się w środy: pierwsze spotkanie dla wszystkich osób zapisanych w środę 15 lutego o godz. 19.00 w domu parafialnym. Ze względu na duże zainteresowanie kursem zostaną  utworzone dwie grupy.
Kurs języka angielskiego dla dzieci z klas 4 i 5  będzie odbywał się w piątki od godz. 17.00 do 18.30: pierwsze spotkanie w piątek 17 lutego o godz. 17.00 w domu parafialnym.
Odpust parafialny ku czci św. Walentego będziemy przeżywali we wtorek 14 lutego. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Dariusz Dąbrowski, filipin z Grodziska Wlkp., proboszcz parafii farnej. Tego dnia Msze św. odpustowe w kościele Św. Walentego o godz. 10.00 i 18.00.  Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam do domu parafialnego dzieci, młodzież i dorosłych na radosne świętowanie: będzie trzypiętrowy tort św. Walentego dla ciała, muzyka dla ucha i wspólne spotkanie dla ducha. Będą też specjalne atrakcje dla dzieci.
Odwiedziny chorych w lutym będą po feriach: 16 i 17 lutego.  
Spotkanie redakcji Jakubowego Szlaku odbędzie się w czwartek 16 lutego o godz. 18.30 w domu parafialnym.
Parafialny turniej w grę komputerową FIFA odbędzie się w sobotę 18 lutego w klasztorze. Zapisy na furcie klasztornej. Więcej szczegółów za tydzień. Rodziców będziemy prosili o zgodę na użyczenie konsoli, żeby stworzyć wystarczającą ilość stanowisk gamingowych.      
Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii od 26 lutego tj. od I Niedzieli Wielkiego Postu do środy 1 marca. Rekolekcje poprowadzi o. Rafał Bytner OMI – proboszcz z Katowic.
W kościele św. Walentego została zamontowana tablica LED do wyświetlania pieśni, która zastąpiła stary i wysłużony rzutnik na slajdy. Tablica została podarowana naszej parafii przez o. proboszcza  Tomasza Woźnego wraz z parafianami z Lublińca. Bardzo dziękujemy!

Pan Sołtys Sołectwa Jażyniec informuje mieszkańców, że w niedzielę 12 lutego od 12 do 15.00  w sali wiejskiej będą wydawane nakazy podatkowe.

Intencje mszalne: poniedziałek 18.00 –  Za + Antoniego Waśko  z róży  Huberta Tulińskiego;

wtorek 18.00 – Z podziękowaniem za dar peregrynacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na ulicy Kiełkowskiej z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców

Niech spotkanie z Bogiem Żywym i Prawdziwym pomaga nam stawać się solą ziemi i światłem świata. Dobrze, że jesteście!
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 4 NIEDZIELA ZWYKŁA  –  29.01.2023 r.

Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża 7 pani Elżbiety Miśko.
Otrzymaliśmy z Kurii dekret powizytacyjny biskupa Szymona Stułkowskiego. Zostanie on odczytany w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św.
Na Radio Emaus zebraliśmy 695 zł. Bóg zapłać.
Mieszkańcy ulic Śliwkowej i Jeziornej mogą na furcie zapisywać się na przyjęcie obrazu MB Częstochowskiej.
Biuro parafialne w tym tygodniu czynne wyjątkowo tylko w sobotę od 11.00 do 12.00.
Nabożeństwo do św. Józefa w środę o 17.30. 
W środę nie będzie spotkania dla dzieci przy parafii.
W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
Święto Ofiarowania Pańskiego a jednocześnie Światowy Dzień życia Konsekrowanego przypada w czwartek. Msze św. w następującym porządku: o 7.15 J oraz o godz. 10.00 W i 18.00 W. Na każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych. Tego dnia zbiórka przed kościołem do puszek na klasztory klauzurowe. Proszę Panie z Żywego Różańca o przeprowadzenie tej zbiórki.   
W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, Różaniec prowadzony przez Przyjaciół Misji w intencji nowych powołań oblackich i adoracja do wieczornej Mszy św.
W piątek z racji wspomnienia św. Błażeja po Mszach św. obrzęd błogosławieństwa gardeł.
Spowiedź dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych z racji Pierwszego Piątku Miesiąca w piątek od 17.00 w kościele św. Walentego. Pamiętajmy, że praktyka 9 pierwszych  piątków jest związana z przyjęciem Komunii św. w tym właśnie dniu.
Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o godz. 17.15 w kościele św. Walentego.
Spotkanie dla Przyjaciół misji odbędzie się w niedzielę o 15.00 w domu parafialnym.
Zakończyły się zapisy na kurs podstawowy języka włoskiego. Kurs będzie odbywał się w środy: pierwsze spotkanie w środę 15 lutego o godz. 19.00 w domu parafialnym.
Po feriach w domu parafialnym rozpocznie się kurs języka angielskiego dla dzieci z klas 4 i 5, które nie mają szansy uczestniczyć w zajęciach dodatkowych z języka. Kurs będzie odbywał się w piątki od godz. 17.00 do 18.30.
Na furcie klasztornej  są do nabycia Gromnice z wizerunkiem Matki Bożej w cenie 18 zł oraz Przewodnik katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem.
Światowy Dzień Chorego będziemy obchodzili w naszej parafii w sobotę 11 lutego. Msza św. w intencji chorych i starszych osób z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych będzie o godz. 10.00 w kościele św. Walentego. Będzie też na zakończenie udzielane błogosławieństwo lourdzkie. Po Mszy św. spotkanie przy wspólnym stole w domu parafialnym.
Odwiedziny chorych w lutym będą po feriach: 16 i 17 lutego.
Odpust parafialny ku czci św. Walentego będziemy przeżywali we wtorek 14 lutego. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Dariusz Dąbrowski, filipin z Grodziska Wlkp., proboszcz parafii farnej. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam do domu parafialnego: będą atrakcje przygotowane specjalnie na to wyjątkowe święto!
Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszej parafii od 26 lutego tj. od I Niedzieli Wielkiego Postu do środy 1 marca. Rekolekcje poprowadzi o. Rafał Bytner OMI – proboszcz z Katowic.
W kościele św. Jakuba zostały zamontowane dwa duże panele grzewcze nad drzwiami wejściowymi przy konfesjonałach.
Intencje mszalne: wtorek 18.00 – Za + Irenę Gałęzowską intencja od sąsiadów z ulicy Drzymały i Bernardowskiej;  środa 18.00 – Za + Antoniego Waśko – intencja od mieszkańców z ulicy Łąkowej; niedziela 11.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków Żywego Różańca z naszej parafii.
Niech Boże błogosławieństwo będzie dla nas umocnieniem! Dobrze, że jesteście!

 

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 3 NIEDZIELA ZWYKŁA  –  22.01.2023 r.

Przeżywamy Niedzielą Słowa Bożego, która ma nas zachęcić do celebracji, refleksji i krzewienia Słowa Bożego.  
Zapraszamy  wszystkich parafian, gości  a zwłaszcza babcie i dziadków na Jasełka w wykonaniu grupy przedszkolnej  „Mądre Sowy” w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 do auli seminaryjnej. Rozpoczęcie ok. godz. 12.15.
Poświęcenie książeczek i świec dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.30. Dzieci zajmują miejsca w pierwszych ławkach. Spotkanie dla rodziców bezpośrednio po Mszy św.
Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża 6 pani Ewy Wawrzynowicz.
Dzisiaj zbiórka do puszek przed kościołem na Radio Emaus. Dziękuję Paniom z Żywego Różańca za przeprowadzenie tej zbiórki.
Na składkę inwestycyjną zebraliśmy 5720 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary. Ministranci dziękują za ofiary zebrane do puszek na kolędzie: zebrali 6210 zł.
Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej na ul. Nowej. Mieszkańcy ulic Śliwkowej i Jeziornej mogą na furcie zapisywać się na przyjęcie obrazu MB Częstochowskiej.
Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek od 19.00 do 20.00 oraz  w środę od 19.00 do 20.00.
Spotkanie dla dzieci przy parafii w środę od godz. 16.00 do 18.00. Tym razem wieczorek filmowy i coś jeszcze…
Noworoczne spotkanie  dla dzieci ze scholii, ministrantów, oazy oraz ich rodziców w sobotę o 10.30 w domu parafialnym.
Rozpoczynamy zapisy na kurs podstawowy języka włoskiego. Chętni parafianie mogą się zapisywać u proboszcza telefoniczne lub za pomocą Messengera. Kurs będzie odbywał się w środy od 19.00 do 20.15 i rozpocznie się po feriach.
Informacje po spotkaniu Zelatorów Żywego Różańca: ustalono, ze składka na 2023 r. wynosi 15 zł;  w miarę możliwości proszę ją uiścić u właściwego zelatora do końca lutego; została rozpisana róża śp. Gerarda Kocura; składka z róży 1 kobiet oraz róży 6 mężczyzn do uiszczenia u p. Elżbiety Miśko; dyżury róż przy grocie i figurze będą dwumiesięczne. Zapraszamy do włączenia się w budowanie Wspólnoty Żywego Różańca. Zapisy u p. Elżbiety Miśko lub u proboszcza.
Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie składamy Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta! Niech Dobry Bóg obdarza was potrzebnymi łaskami.

Intencje mszalne:

sobota 18.00W – Za + Walentynę Lorenz – int. od mieszkańców z ulicy Nowej

Jezus jest  Światłem, które wyrywa nas z ciemności grzechu i prowadzi do wspólnoty Kościoła. W tej wspólnocie otrzymujemy pokrzepienie i pomoc, którą dają nam Sakramenty i Słowo Boże! Dobrze, że jesteście!
OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 2 NIEDZIELA ZWYKŁA  –  15.01.2023.

Dzisiaj spotkanie dla Zelatorów Żywego Różańca o godz. 14.00 w domu parafialnym.  
Zapraszamy na Koncert Noworoczny organizowany przez Starostę Wolsztyńskiego w dzisiaj na godz. 18.00 do kościoła św. Jakuba. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża 5 Pani Joanny Buczkowskiej.
Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za złożone ofiary.
Trwa peregrynacja obrazu MB Częstochowskiej na ul. Nowej. Mieszkańcy ulic Śliwkowej i Jeziornej mogą na furcie zapisywać się na przyjęcie obrazu MB Częstochowskiej.
Biuro parafialne w tym tygodniu czynne jedynie we wtorek od 19.00 do 20.00.
Dzień Judaizmu przypada we wtorek; Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan rozpocznie się w środę.
Spotkanie dla dzieci przy parafii w środę od godz. 16.00 do 18.00. Oprócz gier i zabawy przygotujemy niespodzianki  dla naszych Babci i Dziadków.
Najbliższa niedziela będzie Niedzielą Słowa Bożego.
Poświęcenie książeczek i świec dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Dzieci zajmują miejsca w pierwszych ławkach. Modlitewniki zamówiła parafia. Świece kupują rodzice; mogą być świece ze Chrztu św.  Po Mszy św.  spotkanie dla rodziców.
Zbiórka do puszek na Radio Emaus w najbliższą niedzielę. Proszę Panie z Żywego Różańca o przeprowadzenie tej zbiórki.
Nabożeństwo do MB Pocieszenia w  sobotę o 17.15. Następnie Msza św. zbiorowa.

W sobotę obchodzimy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Naszym Babciom i Dziadkom już dzisiaj składamy najserdeczniejsze życzenia: wiele zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

Zapraszamy  wszystkich parafian, gości  a zwłaszcza babcie i dziadków na Jasełka w wykonaniu grupy przedszkolnej  „Mądre Sowy” w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 do auli seminaryjnej. Rozpoczęcie ok. godz. 12.15.
Niech Dobry Bóg pomaga nam wzmacniać w sobie wiarę w Kościół Chrystusowy! Dobrze, że jesteście!

 

 

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO –  08.01.2023.

Obchodzimy dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. To święto kończy okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewać będziemy do 2 lutego.
Msza św. za Powstańców Wielkopolskich z naszej parafii dzisiaj o godz. 11.00.
Różaniec w tym tygodniu prowadzi róża 4 pani Zofii Piwońskiej.
Wznowienie peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej nastąpi w poniedziałek od ul. Nowej. Przekazanie obrazu pierwszej rodzinie po Mszy św. o godz.18.00. Rozpoczęcie lewa strona w kierunku ul. Cmentarnej i powrót drugą stroną w kierunku ul. Wolsztyńskiej. Na końcu peregrynacja w blokach 10, 10a, b, c.
Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna.
Sprawozdanie i podsumowanie roku 2022 zostanie przedstawione w przyszłą niedzielę.
Spotkanie dla zelatorów Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w domu parafialnym.  
Zapraszamy na Koncert Noworoczny organizowany przez Starostę Wolsztyńskiego w niedzielę na godz. 18.00 do kościoła św. Jakuba. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
Spotkanie dla dzieci przy parafii w środę od godz. 16.00 do 18.00. Będzie niespodzianka…
Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w środę od 15.00 do 16.00 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00.
Odwiedziny chorych: w czwartek Jażyniec i Kiełkowo; w piątek Obra. Rozpoczęcie odwiedzin o godz. 8.00; nowych chorych zgłaszamy na furcie klasztornej.
Zapraszamy  wszystkich parafian, gości  a zwłaszcza babcie i dziadków na Jasełka w wykonaniu grupy przedszkolnej  „Mądre Sowy” w niedzielę 22 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00 do auli seminaryjnej. Rozpoczęcie ok. godz. 12.15.
Niech Boże błogosławieństwo pomaga nam żyć w pełni łaską Chrztu świętego. Dobrze, że jesteście!

 

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

ŚW.  BOŻEJ  RODZICIELKI  MARYI –  01.01.2023.

Przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. : o godz. 0.30 (W), 7.30(J), 9.30(J), 11.00(J) oraz o godz. 17.30 (J).
Dziś można dostąpić odpustu zupełnego za pobożne i publiczne zmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź…
Zapraszam  dzisiaj w Nowy Rok na koncert kolęd i pastorałek „Od serca do ucha” w wykonaniu o. Michała Tomczaka do kościoła św. Jakuba na godz. 16.00. Po koncercie o 17.30 będzie Msza św.

Nie będzie Mszy św. o 17.00 w kościele św. Walentego.

Sprawozdanie i podsumowanie roku 2022 zostanie przedstawione po zakończeniu kolędy w niedzielę 15 stycznia.
W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca.
W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, różaniec prowadzony przez Przyjaciół misji w intencji powołań do Zgromadzenia Oblatów i adoracja do wieczornej Mszy św.
Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli przypada w piątek. Jest to uroczystość nakazana z obowiązkiem uczestnictwa we Mszy św. Na każdej Mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Tego dnia składka przeznaczona będzie na Krajowy Fundusz Misyjny.

Msze św. z uroczystości: w czwartek o 18.00 W oraz w piątek o 7.30 J, 9.30J, 11.00J, 17.00 W

Na mszach świętych w uroczystość Objawienia Pańskiego poświęcenie kredy, kadzidła i mirry. Po mszach św. będzie można wziąć ze sobą   zestaw przygotowany na „Trzech Króli” z kredą i kadzidłem.
Scholka parafialna zaprasza na wspólne kolędowanie  przy szopce w  piątek  po Mszy św. o godz. 11.00.
Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o godz. 17.15 w kościele św. Walentego.
Święto Chrztu Pańskiego przypada w przyszłą niedzielę. To święto kończy okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewać będziemy do 2 lutego.
Msza św. za Powstańców Wielkopolskich z naszej parafii zostanie odprawiona w niedzielę 8 stycznia o godz. 11.00.
Wznowienie peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej nastąpi w poniedziałek 9 stycznia od ul. Nowej.
Odwiedziny chorych będą 12 i 13 stycznia.
W czasie kolędy biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne proszę załatwiać w godzinach przedpołudniowych.
Intencje mszalne: piątek 17.00 – Za + Albina Potockiego intencja od dyrekcji, nauczycieli i pracowników obsługi Zespołu szkolno-przedszkolnego w Obrze;
Niech Wam Pan błogosławi i niech Was strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i niech Was obdarzy pokojem.

Życzę Wam Drodzy Parafianie i Mili Goście błogosławionego, szczęśliwego i pełnego pokoju A.D. 2023.

Dobrze, że jesteście!

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NARODZENIE  PAŃSKIE –  25.12.2022 r.

Dzisiaj w uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. są o godz. 8.00 (W), 9.30 i 11.00 (J). Dzisiaj nie ma Mszy św. popołudniowej.
W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. w Obrze będą jak w niedzielę. Taca przeznaczona będzie na KUL i Wydział Teologiczny w Poznaniu. Na każdej Mszy św. poświęcenie owsa. W drugi dzień Świąt Msze św.: w Kiełkowie o godz. 8.30, w Nowej Obrze o godz. 9.45 i w Jażyńcu o godz. 11.00.
Od wtorku rozpoczynamy kolędę. Z góry dziękujemy za przywiezienie i odwiezienie kolędników oraz poczęstunek. Na furcie klasztornej jest woda święcona potrzebna na kolędę.
W czasie kolędy biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne proszę załatwiać w godzinach przedpołudniowych.
Kapłanom i diakonom w czasie wizyty duszpasterskiej będą towarzyszyć ministranci: ofiary zebrane przez ministrantów do skarbonek będą stanowiły dofinansowanie do wakacyjnego wypoczynku. Ministranci będą też wdzięczni za słodycze i owoce.
Święto św. Młodzianków w środę. Na Mszy św. o godz. 18.00 w kościele św. Walentego błogosławieństwo małych dzieci.
Święto Świętej Rodziny będzie w piątek. To dzień Modlitw o świętość Małżeństw i Rodzin.
W sobotę ostatni dzień starego 2022 roku. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00 do kościoła św. Jakuba. Będzie to też Msza św. wigilijna z uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Potem będzie nabożeństwo dziękczynno – błagalne.
Następna Msza św. w Sylwestra będzie o godz. 00.30 w kościele św. Walentego w intencji dobrodziejów i ofiarodawców naszej obrzańskiej parafii.
W Nowy Rok, 1 stycznia 2023 r., zapraszam na koncert kolęd i pastorałek „Od serca do ucha” w wykonaniu o. Michała Tomczaka do kościoła św. Jakuba na godz. 16.00. Po koncercie o 17.30 będzie Msza św. Nie będzie Mszy św. o 17.00 w kościele św. Walentego.
Na składkę inwestycyjną zebraliśmy 7051 zł. Bóg zapłać.
W związku z obchodami Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego Starosta Jacek Skrobisz zaprasza na mszę świętą w intencji Ojczyzny, która odbędzie się w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w dniu 27 grudnia o godz. 18:30. Po mszy świętej dalsze obchody odbędą się na rynku w Wolsztynie, gdzie mieszkańcom będą rozdawane flagi powstańcze oraz narodowe.
Dziękuję za wspólne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. Ojcom dziękujemy za posługę w konfesjonale i przy ołtarzu. Bóg zapłać za ofiarowane choinki, Strażakom z Obry i Jażyńca za ustawienie choinek. Klerykom i siostrom zakonnym za prace i pomoc w strojeniu kościołów. Chórowi i orkiestrze za podniosły nastrój Pasterki, ministrantom i młodzieży za zaangażowanie w liturgii. Wszystkim za wszelkie dobro i pomoc: Bóg zapłać!
Życzę Nam wszystkim byśmy przyjęli Jezusa jak dziecko, bo tylko On, Prawdziwy Bóg i Prawdziwy Człowiek, może dać nam prawdziwe życie. Zdrowych, błogosławionych, szczęśliwych Świąt, a przede wszystkim radosnego spotkania z Nowonarodzonym Zbawicielem i świętowania w gronie najbliższych! Gościom i Parafianom, życzą ojcowie, bracia, klerycy i siostry Służebniczki. Szczęść Boże.

l.p.         PEREGRYNACJA OBRAZU MB W OBRZE: kolejność ulic

 1. Wolsztyńska (zakończona)
 2. Szkolna (zakończona)
 3. Kanałowa (zakończona )
 4. Szopińskiego (zakończona)
 5. Plac Słowiański (zakończona)
 6. Wąska (zakończona)
 7. Wierzby (zakończona)
 8. Łąkowa (zakończona)
 9. Drzymały (zakończona)
 10. Bernardowska (zakończona)
 11. Powstańców Wielkopolskich (zakończona)
 12. Kręta (zakończona)
 13. Słoneczna (zakończona)
 14. Św. Anny (zakończona)
 15. Cmentarna (zakończona)
 16. Kiełkowska (zakończona)
 17. Nowa (trwa)
 18. Śliwkowa (zapisy)
 19. Jeziorna (zapisy)
 20. Olszynowa